Dotyczy Klientów, którzy w ciągu miesiąca dokonają zamówień dwudziestu przesyłek kurierskich typu Super Express w cenie 35 zł lub piećdziesięciu przesyłek Express w cenie 18 zł. Po realizacji tej ilości zleceń otrzymają Państwo dwa darmowe bilety do sieci kina Silver Screen na dowolny seans lub dwa następne kursy SE GRATIS.

Lojalność w hierarchii ludzkich wartości zajmuje wysokie miejsce. Staje sie wręcz miernikiem sukcesu. Każdy lojalny Klient to bowiem Klient pozytywnie zaangażowany, czyli gotowy do współdziałania z firmą i wymiany informacji.

Zależy nam na budowaniu stałych relacji z naszymi Klientami, stworzyliśmy więc specjalny program lojalnościowy, który – mamy nadzieję – zachęci Państwa do popularyzowania marki Qrier for business.

Jeśli polecą nas Państwo firmom wykazującym minimalne obroty w wysokości 500,00 zł netto miesięcznie, otrzymacie Państwo 100 pkt., które będzie można wymienić na nagrody:


Bon towarowy Sephora lub Yves Rocher, Wartość
50 PLN
Karta prezentowa Empik Wartość
50 PLN
Karta telefoniczna Jedna do wyboru:
Heyah/Orange/Simplus/Tak Tak
Wartość
50 PLN

Wybór nagrody należy do Państwa.

Wierzymy, że nasz program lojalnościowy spotka się z Państwa zainteresowaniem, co przyczyni się do podniesienia świadomości marki Qrier for business oraz do dalszego popularyzowania naszych usług w zakresie przesyłek kurierskich.